2

רכב/ מתחזקת

כלמוביל יבואני מכוניות יונדאי הזדרזה להציג את נבחרת 2018. נבחרת נאה שמנהלי החברה מקווים שבעזרת המשפחה המתחזקת יצליחו גם בשנה הבאה להוביל את טבלת מכירות הרכב בישראל

יבואני יונדאי חברת 'כלמוביל' קיצרה בחודש את הדרך לשנת 2018. קשה היה למנהלי החברה להתאפק ולהחביא את הקלפים המובילים לשנה החדשה, לכן כינסו את מרב עיתונאי הרכב כדי להציג (בגאווה) את הנבחרת הבאה של יונדאי. בטקס (כמעט מתנצל על השפע) הציגו לפני העיתונאים את חמשת הדגמים החדשים, צוות חזק ומתחזק שכנראה ימשיך את ההצלחה של רכבי יונדאי בארץ גם בשנת 2018, המטרה למכור הרבה ולהחזיק את החברה הקוראנית בראש סולם המכירות.

ארבעת הדגמים שהוצגו (KONA לא הוצג) הן: הדור החדש של ה- i30, טוסון טורבו, סונטה היברידית, IONIQ חשמלית לחלוטין ובעתיד הקרוב את ה- KONA . כך נראית ההסתערות על השוק עם דגם שכל אחד יכול מהנוהגים יכול להתאים לעצמו. המנהל ידרוש ויקבל את ה'סונטה' ועד למשפחה שתוכל לרכוש את היונדאי ה-i30 עם שלל שיפורים, (על פי ההתרשמות, עוד לפני נסיעת המבחן המכונית נראית כיפית לנהיגה.)

43

הטוסון טורבו הוצג עם מנוע חסכוני של 1.4 ליטר במחיר של 179,900 שקל (תשכחו מהטוסון ארבע על ארבע אלה לא יגיעו אלינו), מחיר ההפתעה 'טוסון' עם מנוע 2.0 ליטר במחיר חביב (מפתיע) של 144,900שקל. רכב העתיד של יונדאי החשמלית המלאה שעובר בימים אלה "הישרדות" בבדיקות ובמשך השנה יכנס למכירות. ועל פי היצרן במילוי אחד יכול לנסוע למעלה כ-250 ק"מ. טווח המילוי ארבע שעות, המילוי המהיר 30 דקות.

כל רכב חדש יצויד במערכת הבטיחות המתקדמת של יונדאי (וכל רכבי כל מוביל) כסטנדרט, מסתבר שמערכת זו עזרה להפחתת תאונות החזית ב-50% מכלי רכב ללא המערכת.

אחד הדגשים במסיבת העיתונאים על הדור החדש של ה- i30; אחד הדגמים המצליחים ביותר של יונדאי. עד היום נמכרו  כ- 58,000 i30  בישראל וכ- 800 אלף באירופה והיא אחת המשפחתיות 5 דלתות הנמכרות ביותר. ה- i30 החדשה עוצבה, פותחה, נבחנה ומיוצרת באירופה כרכב המציע את מכלול הפתרונות מבוססי טכנולוגיה.

ה- i30 החדשה תושק בשתי רמות אבזור Premium ו- Luxury; וכבר מדגם ה-Premium מפרט הבטיחות הוא העשיר ביותר בקטגוריה וכולל את כל מערכות הבטיחות האפשריות הכלולות ברכב ואבזור רב במחיר של החל מ- 129,900 שח.

ה- i30 החדשה המיוצרת  באירופה  משלבת מנוע 1.4 טורבו בשילוב תיבת הילוכים DCT רובוטית דו מצמדית, בעלת 7 הילוכים והספק של 140 כ"ס ב- 6000 סל"ד

צריכת הדלק על פי נתוני יצרן ובבדיקות מעבדה שופרה משמעותית ביחס לדגם המוחלף ועומדת על 15.6 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית, 20 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית ו- 18 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. ל- i30 ציון ירוק 4 ופליטת CO2 120 גרם לק"מ.

מערכות הבטיחות פסעו צעד אחד קדימה, ה- i30 החדשה רמת הבטיחות מגיעה כסטנדרט בשני הדגמים עם AEB– מערכת בלימה אוטונומית כוללת FCWS מערכת התראה להתנגשות חזיתית, DAA– מערכת התראת קשב לנהג SCC  -קרוז קונטרול אדפטיבי, LDWS – מערכת התראה לסטייה מנתיב ומערכות נוספות.

1

 

Share Button


אודות


'רכב/ מתחזקת' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

dubi zakai 11