רכב חדש/ מתו – קה

סיטרואן משיקה רכב חדש ויפייפה ה-c3 Aircross שובבה חדש באה לשכונה והכוונה הלא מוסתרת לכבוש את הצעירים ואת הצעירים ברוחם, חבל שהמפעל בצרפת מתקשה למלא את הדרישות של חברת לובינסקי. נראה כי סיטרואן חזרה לחדש

השינוי בחברת סיטרואן מורגש בצבעי ושובבות הרכב החדש של ה-C3 Aircross, סיטרואן אחת החברות שהייתה ידועה בנועזת בעיצוב, בטכנולוגיה שלעיתים הקדימה את זמנה חזרה לעצמה עם הדגם החדש שהוצג בהשקה בארץ  ה- c3 Aircross. וכך באולם התצוגה היפה בראשון לציון, במתחם לובינסקי הוצג בפני העיתונאים רכב שהמילה שמתאימה לו ביותר 'מתוק' ואם נתרגם למשהו אמיתי בלשון נקבה 'מכונית מתוקה'. יש משהו בעיצוב, שמושך את העין בראייה ראשונה, לדעתי רכב זה בהחלט ימשוך את העין של המתבונן. יש משהו בצורה המגובשת, יחידה אחת שנראה כאילו לקחו רכב אחד ויצרו את כולו בלי שילוב של רכב קיים והוסיפו לו תחת או פרונט. כאן נראה קו עיצובי יפה ומושך. אמנם, טרם הרגשתי את הרכב בנסיעה אך בהתרשמות ראשונה הוא נראה טוב מאוד ומקווה מאוד שבעתיד הקרוב גם אנהג עליו.

זהו רכב פנאי קומפקטי המיועד להתחרות בקטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים הצומחת. ה- C3 AIRCROSS SUV נחשב לאחד מכלי הרכב של המותג בישראל ובאירופה והוא מהווה סנונית ראשונה למשפחת דגמי הפנאי שיגיעו לישראל, כמו ה-C5 AIRCROSS SUV החדש.

citroen-180531-130

עיצובו החיצוני של ה- C3 AIRCROSS SUVבולט ומובחן מאוד. עם ממדים של 4.15 מטר לאורך, 1.82 מטר לרוחב, 1.64 מטר לגובה, מרווח גחון גבוה של 17.5 ס"מ, ה- C3 AIRCROSS SUV מצליח להראות חסון, דינאמי ומלא נוכחות. בתי הגלגלים מובלטים, הקימורים שעל הדלתות וכמובן מסילות הגג המקוריות. צבעוניות היא חלק משמעותי מאופיו ועיצובו של ה- C3 AIRCROSS SUV והוא מעמיד עשרות אפשרויות של שילובי צבעים חיצוניים, כשבעים שילובי צבעים בעזרת 8 צבעי מרכב, 3 צבעי גג ו-3 צבעי רכיבי עיצוב חיצוניים כגון מסגרות פנסים, חיפויי מראות, קורת הגג האחורית ועוד. בארץ המבחר יגיע ל70 גרסאות של שילוב צבעים, כשליש מהם יהיה במלאי ואחרים בהזמנה וללא תשלום נוסף. ה- C3 AIRCROSSהחדש משווק בישראל בשתי רמות אבזור FEEL ו-SHINE שכוללות אבזור עשיר כבר מרמת הבסיס.
רמת FEEL כוללת: מחשב דרך, בקרת שיוט ומגביל מהירות, תאורת יום LED, תאורה אוטומטית, חיישני חניה אחוריים כולל תצוגה גרפית, מולטימדיה מקורית נשלטת מההגה עם מסך מגע בגודל 7 אינץ', תפעול דיגיטאלי למערכת המיזוג, שקעי USB ו-12 וולט, גלגל הגה מצופה עור ומתכוונן לגובה ולעומק, מראות מתקפלות חשמלית, חישוקים קלים בגודל 16 אינץ', חלונות אחוריים כהים ועוד.

רמת SHINE מוסיפה מראה פנימית מתכהה אוטומטית, מצלמת חניה אחורית כולל "מבט על", חיישני גשם, פנסי ערפל, בקרת אקלים, כניסה והתנעה ללא מפתח, משטח הטענה אלחוטית לנייד, מושב אחורי הניתן להזזה על מסילה עם משענות גב מתכווננות, משענת יד לנהג, משענת יד מאחור עם מחזיקי כוסות, חישוקי 17 אינץ' ועוד.

מחיר לסיטרואן c3 Aircross:

החל מ-121,900 שקל לדגם ה-FEEL.

ברמה SHINE: 127,900 שקל.

Share Button


אודות


'רכב חדש/ מתו – קה' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

dubi zakai 11