רכב חדש/ העם דורש רכב פנאי שטח

חברת 'אופל ישראל' משיקה אולם תצוגה חדש בהרצליה פיתוח ומציגה דגמים חדשים של רכבי פנאי שטח

פעם, שישראל הייתה קטנה, דלה באוכלוסייה קראו לשינויים באופנה הביגוד: 'מודה חדשה', ה'מודה' הגיעה לארץ מחו"ל וזכתה לתצלום בעיתונים בצנעה. ארצנו הקטנטונת, בשנות החמישים והשישים של המאה הקודמת הייתה מפגרת בכמה שנים אחרי ה'מודה' שכבר רווחה בחו"ל, רק אחרי שנתיים שלוש ולעתים עשר שנים, האופנה מחו"ל היתה זוחלת לארץ. בחשש מה, היו נשים חלוצות שהעזו ולבשו את ה'מודה' מחו"ל, ולאט לאט ה'מודה' חדרה וקהל הנשים התיישר לאופנה החדשה.

מסתבר שגם ברכב יש 'מודה', כבר כמה שנים שדגמי הג'יפונים חותרים ומבקשים לתפוס את מקומם של דגמי המכוניות הקלאסיים, בפיגור מה אחרי חו"ל מתחיל כל יבואן להביא את הדגמים ה-SUV. ומחיינו מתחילים להיעלם מכוניות הסטיישן, המכוניות עם תא המטען מיושן מאחור. במקומם העם דורש ומקבל את רכבי הפנאי שטח. היצרנים מחו"ל שראו ממזמן את הנולד הכינו את הג'יפון גרסת ה-SUV המוכרת, רכב גבוה יחסית, רובם ללא יכולת 4X4. היצרנים הצליחו לייצר רכבים מעולים, גבוהים, חסכוניים בצריכת הדלק ובמחיר שווה לסתם סטיישן. עד שהיום נראה משונה להיכנס לרכב נמוך, שהנהג כמו צריך לזחול כדי לשבת אחרי ההגה.

2018 Opel Grandland X UltimateOpel-Grandland-X-307295

גם ב'אופל ישראל' הבינו את המסר. דגם ה'מוקה' החלוץ נמכר היטב בארץ, מנכ"ל אופל ישראל, חזי שייב יצא לגרמניה למפעלי אופל לראות מה חדש בתחום רכבי הפנאי שטח. חזר ובאמתחתו שלוש אלטרנטיבות גרמניות. סדרת ה-X של אופל, מודרניות, חדשנות, רמות אבזור מן הגבוהות בקטגוריה ומערכות בטיחות ללא פשרות . דגמי   Grandland – X והCrossland – X  שמצטרפים אל ה – Mokka – X. מגוון החדש שיאפשר לכל לקוח לבחור את ה'קרוסאובר' המתאים לו הן בגודל ובמחיר.

עיצוב הדגמים החדשים מביא איתם סגנון דינאמי, חדשני, אם כי מאופק, עיצוב שמאופיין  ברכבי אופל החדשים. חרטום הרכב  מציג את החזית העדכנית של המותג, עם שכבה רוחבית חדשה  ויחידות תאורה גדולות ובולטות, המתעקלות אל תוך הכנפיים הקדמיות.

הצמיחה של אופל ישראל בשוק הישראלי בתנופה עם הדגמים שהיבואן הביא ה- ADAM, הInsignia  וכן ה- ASTRA. עתה, עם השקת אולם התצוגה החדש בהרצליה פיתוח, (רח' הסדנאות 11), הגיע לארץ החיזוק של דגמי הפנאי שטח. אנשי 'אופל' מבטיחים שכל המערכות הבטיחות שברכב מגיעות מהיצרן בגרמניה.  זוהי חבילת בטיחות מסוג OPEL EYE, חבילה מקורית, בין המתקדמות ביותר בתעשיית הרכב.

היבואן חברת ש.י.ר שלמה יבוא רכב שמצייגים את 'אופל' בארץ ומנכ"ל אופל ישראל, חזי שייב מאמינים שסדרת הרכבים החדשה תמשוך קונים חדשים לרכבי 'אופל'.

אחת ממערכות הבטיחות היא מערכת שבודקת את עירנות הנהג, DDS, ומתריעה בפני הנהג על זמני נהיגה ארוכים/ חריגים והתנהגות לקויה בצורת הנהיגה. ההתראות מגיעות  הן בצורה ויזואלית בצג, מול עיני הנהג וגם בהתראה קולית.

Opel-Crossland-X-305325

 

Opel-Grandland-X-307317

 

 

 

 

 

 

Crossland-X Enjoy- 114,900 שקל

Crossland Innovation- 124,900 שקל (עם צ'ופרים באלפי שקלים בתוספות במהלך ימי ההשקה)

 

Grandland –X Enjoy- 139,900 שקל

Grandland Innovation – 154,900 שקל (עם צ'ופרים באלפי שקלים בתוספות במהלך ימי ההשקה)

 

 

Share Button


אודות


'רכב חדש/ העם דורש רכב פנאי שטח' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

dubi zakai 11