mg-180305-136

רכב חדש/ בנגיעת אצבע

שתי חדשות מבית היבואן לובינסקי, האחת, מתחיל שיווק מסיבי של רכב סיני MG שנראה טוב, מרגיש טוב ו…זול. חידוש שני שיטה מכירות מתקדמת שמתאימה במיוחד לדור הצעיר הדיגיטלי והאינטרנטי

הסינים מגיעים ובהמוניהם. האחרון שאמר משפט זה פוליטיקאי, שהוא במקרה ראש ממשלתנו, והמטרה הייתה להפחיד את ציבור המצביעים הישראלי שימהרו לקלפיות כמשקל נגד לציבור הערבי, וכמובן בקלפי יצביעו למפלגה הנכונה לטעמו. הסינים מגיעים לארץ בתחומים רבים, כמעט ברוב המקרים הם מצליחים עושים עבודה יסודית וטובה וכל הזמן משתפרים, בתחום הרכב בארץ החדירה הסינית לא הייתה גדולה, אמנם, בתחום מכירת האוטובוסים בארץ הם מתקדמים אך בתחום הרכב הפרטי המכירות היו מועטות. היבואן הישראלי, קבוצת לובינסקי, (יבואן: מותגי פיג'ו, סיטרואן DS ו-MG ) החזיקה את המותג MG, נתנה לו את הכבוד אך היה ברור שהיבואן בארץ מחכה למשהו מיוחד מהקבוצה הסינית, לרכב שהוא יוכל לשווק אותו בהמון. והנה הגיע המותג הסיני MG-ZS, מכונית נוסעים בקטגוריה של SUV (ג'יפון עירוני ) עם מנוע בנזין מתקדם 3 צילינדרים, בנפח של 1.0 ליטר עם מדגש טורבו שמספק 111 כ"ס במחיר כמעט שווה לכל נפש 99,999 שקל לדגם הזול. בחברת לובינסקי רמזו שזו רק הסנונית הראשונה ובשנים הקרובות יגיעו עוד דגמים במטרה ליישם את המשפט הסינים מגיעים בהמוניהם.

mg-180305-149

קבוצת לובינסקי התחדשה גם בדרך מיוחדת למכירה, שעל פי טענתם מתאימה לצעירים של ימינו, בכמה נגיעות אצבע בנייד שלכם תוכלו לרכוש את הרכב והוא יגיע לביתכם ארוז ומסודר ואיש מכירות חביב יגיש לכם את מפתחות הרכב ממש מתחת לבתיכם. ואם אתם רוצים להיות בטוחים בהחלטה עוד בטרם הקניה, אתם מוזמנים שוב לנגיעת אצבע להזמין את הרכב ל-24 שעות להתרשמות, לבד, רק אתם והרכב.

המטרה גם להכיר לקהל הישראלי את מותג הרכב המוביל בסין SAIC ' בשנת 2017 יצרה החברה 6.93 מליון כלי רכב, מתוכם 2 מליון עבור קונצרן פולקסוואגן, 4 מליון עבור קבוצת MG והשאר עבור מותגים מקומיים. את המותג MG רכשו הסינים ולאט לאט פיתחו אותו היום נשארו עם השם המפורסם MG רק העניקו לו משמעות אחרת Mobile Generation.

ZS החדש בעל נוכחות, גריל רחב קדמי עליו מוטבע הסמל המפורסם MG, מצדדיו יחידות תאורת 'לד', ממשיך בפרופיל גבוה ושטח חלונות גדול וחלק אחורי עם יחידות תאורת 'לד', פגוש בולט ומודגש. תא הנוסעים מרווח יחסית. המושבים ברמת אבזורNET  מגיעים עם בד איכותי ובדגמי NET-UP מושבים דמוי עור, גלגל הגה מעוצב מצופה עור ובעל שליטה ובקרה על מערכת המולטימדיה ומציעים נוחות גבוהה גם בנסיעות ממושכות ומרחב המחיה נדיב במיוחד ביחס למקובל בקבוצה, הודות לבסיס גלגלים שנפרש על פני 258.5 ס"מ.

MG-ZS תצויד בגג שמש פנורמי על כל אורך הגג מלווה בווילון פנימי להצללה המאפשרים פתיחה והזזה חשמלית. כלי הרכב יוצעו במגוון של 5 צבעים ססגוניים.

צריכת הדלק במשולבת תעמוד על 15.9 על פי הצהרת היצרן.

MG-ZS ברמת אבזור NET: 99,999 שקל

  • MG-ZS ברמת אבזור NET UP: 105,555 שקל

MG-ZS ישווק בישראל עם 5 שנות אחריות יצרן מקיפה ל-5 שנים או 150,000 ק"מ

 

 

Share Button


אודות


'רכב חדש/ בנגיעת אצבע' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

dubi zakai 11