DSCF4467

ציוד/ לאט לאט ובהתמדה

אחת לשנה יוצאת מצללי הצניעות חברת קל גב, ופורסת את כל מוצריה בתערוכה גדולה. מסתבר שהרבה מאוד מותגים שמוכרים לכולנו מסתתרים אחרי השם – 'קל גב' ועוד לא הגענו לילקוטי בית הספר

אחת לשנה יוצאים מהצללים עובדי 'קל גב' ועורכים פריסה מרהיבה של כל המוצרים בתערוכה גדולה ב'חצר נצר', (קיבוץ נצר סירני). בצינעה ובשקט תערוכה זו הופכת להיות התערוכה הגדולה והמקיפה ביותר של הציוד למטיילים. אבל לא רק ציוד למטיילים חלק גדול מהתערוכה מוקדש לילדים, לתיקים ייחודים לשנת הלימודים הבאה. חברת קל גב הוקמה בשנת 1981 ומאז היא בתהליך גדילה ופיתוח, רבים אינם יודעים שהחברה הצנועה שמשרדיה ומחסניה נמצאים בצומת כנות מספקת את רוב הציוד למטיילים ואחוז גדול מתיקי בית הספר האיכותיים לתלמידים. מאחורי השם 'קל גב' מסתתרים מותגים רבים למשל, כל מוצרי Outdoor, וגם Outdoor Revolution. בתחום התרמילים והתיקים המותג המוכר 'מרקו פולו' קל גב היצרנים והמתכננים, חברת קל גב מייצגת גם מוצרי האיכות של Lowe alpine. נעלים למטיילים של חברת Asolo חברה איטלקית שידועה באיכות נעליה. מוצרי Kovea ציוד איכותי למחנאות ועוד ועוד חברות שחלקם הם היצרנים וחלקם הם היבואנים הבלעדיים. שאתם נכנסים לרשתות כמו 'למטייל' ציוד רב שנמכר שם הוא מבית חברת 'קל גב'. החברה בבעלות משפחתית שומרת על צניעות ראויה, בבית, ובמשך שנים רבות, לאט לאט ובהתמדה מגוון המוצרים עולה. בישראל הם מפתחים את המוצרים, מתכננים ומעברים חלק גדול מהייצור למפעל אחד גדול בסין שמתמחה ביצור איכותי לקל גב תוך ביקורת איכות קפדנית. כאמור, אחת לשנה עובדי החברה יוצאים לחזית ומציגים את החידושים האחרונים בתחומים שונים: מחנאות, של תרמילים, תיקים לבית הספר ועוד.

אבי שחל, סמנכ״ל השיווק של 'קל גב' הסתובב אתי בפתיחת התערוכה, עוד בטרם הסתערו הקניינים הגדולים להזמין את הציוד לחנויות למטיילים ולקראת תחילת שנת הלימודים. אבי, סמנכ"ל השיווק, התעכב על כמה חידושים: "כל התכנון שלה נעשה בארץ על ידי אנשי החברה, חלק גדול מהיצור נעשה בסין במפעל אחד בלבד, מפעל ענק בסדר גם בסדר גודל סיני". מסתבר שעל פי המחקר של החברה הצרכן הישראלי עבר ממזוודות צ'ימידן למזוודות קשיחות, קל גב הלכה עם הלקוחות ותכננה מספר דגמים של מזוודות קשיחות מחומרים קלים אך קשיחים. המזוודות במידות שונות והקטנות מתאימות לעלייה למטוס. רוב הישראלים מעדיפים את המזוודות עם ארבע גלגלים, הטייל הישראלי מעדיף את המזוודות האלה, כי בעת המתנה בתור לבידוק בשדה התעופה קל להזיז אותן בדחיפה קלה. ׳דפל׳ זו המזוודה החדשה, הכלאה של מזוודה וצ׳ימידן, תיק המאפשר גם לתרמילאים לנדוד עם מזוודה עם גלגלים, ה'דפל' מעוצבת מאוד יפה ואם הם רוצים אפשר בפתיחת רוכסן להפוך אותה לתרמיל גב נוח. ה׳דפל׳ מיוצר בכמה מידות, הקטנה בניהם מתאימה לעליה למטוס כמזוודת יד.

תרמיל 2

עוד שינויים עוברים על הצרכנים הישראלים, בעלי משפחות הצעירים מעדיפים את היציאה לטבע עם המשפחה באוהל ולא בבית מלון, להיות מחובר כמה שיותר לטבע. השנה, בטרם חג הפסח והחופשה הארוכה נקנו אוהלים רבים בגדלים שונים, הלהיט אוהל ענק שמאפשרים למשפחה כולה לישון ואפילו אוהל אחד מאפשר גם הכנסה של הציוד פנימה. אבי הסביר לי שאחד מלהיטי המכירות התווית שמחברות למזוודה. למרו,ת שכל חברת נסיעות מספקת לכם את התוויות חינם רבים מעדיפים לקנות את התוויות המעוצבות, וגם את הכיסוי האלגנטי שמייצרת החברה לעטוף את הדרכון, ללהיט מכירות.

אגף גדול בתערוכה יש לתיקי בית הספר. אין פלא שהילדים מתבלבלים מההצע הגדול של תיקי בית הספר, השנה כבר יש גיבורי תרבות חדשים, כוכבי הסרטים המצוירים זאת על פי סרטי האנימציה של וולט דיסני, תיקי 'קל גב' ידועים באיכותם. ילדים שהלכו לבית הספר בכיתה א׳ וב׳ עם תיק בית ספר עם גלגלים עם עלייתם לכיתה בוגרת, לעיתים הם גם עולים במדרגות לקומה שנייה או שלישית והם זקוקים לפתרון של תיק גלגלים בדרך הביתה ותיק עם כתפיות לעלות לקומה השנייה. גם לזה יש פתרון תיק מיוחד עם גלגלים חזקים  רוכסן מאחור  שפותח שתי כתפות שאפשר גם להפוך את התיק לתרמיל גב.

דוגמא קטנה לכמה ממוצרי החברה:

מוצרי OUTDOOR REVOLUTION

בשנים האחרונות גוברת המגמה של טיולים וקמפינג בחיק הטבע. הבחירה בקמפינג משפחתי כחוויה מגבשת של זמן איכות אמיתי, התנתקות מהשגרה היומיומית, אינספור חוויות משותפות ולא פחות, עלויות נמוכות לבילוי ומוצרי הקמפינג. מזג האוויר הנוח והפריחה הזמינו לצאת למרחבים, שילוב של טיול ולינה תחת כיפת השמים עם המשפחה וחברים. מגוון רחב של מוצרים במותג OUTDOOR REVOLUTION

שהופכים את השהייה בשטח לנוחה ונעימה יותר. אחד מהם נקרא סוויטה בטבע, אוהל בן רגע לשמונה נפשות.

אוהל בן רגע לשמונה אנשים הוא אוהל עם מנגנון פתיחה מהירה לפתיחה קלה של האוהל וללא צורך של התעסקות בהשחלת המוטות ובבנייתם.  מנגנון פתיחה מהירה לפתיחה קלה של האוהל וללא צורך של התעסקות בהשחלת המוטות ובבנייתם. זמן ההקמה פחות מדקה. דלת כניסה גדולה ורחבה ושלושה חלונות גדולים לאוורור. לכל החלונות ולדלת רשת להגנה מפני יתושים (בחלונות הרשת קבועה), ניתן לסגור את החלונות למנוע כניסת אור והקטנת החדירה של קור. כיסוי "כיפה" לפתח העליון למניעה של כניסת אור ולחות. תחתית עשויה מבד עמיד לשחיקה.  האוהל מגיע עם 8 יתדות לקיבוע ומתיחת האוהל. – -האוהל מגיע עם שק נשיאה בפתיחת רוכסן לאחסון ונשיאה קלים. מבנה האוהל עמיד וחזק.  נוח ומרווח.

שק שינה דגם VALLY

שק שינה בצורת מומיה, מתאים לשימוש לחודשי האביב והסתיו. גזרת מומיה צמודה הכולאת אוויר בתוך השק. עשוי שתי שכבות וללא תפרים בשכבה החיצונית לשמירה מרבית על החום (loose cover). רצועה תפורה על החיפוי למניעה של היתפסות ראש הרוכסן בבד השק"ש בזמן סגירה/פתיחה. כובע השק"ש עם שרוך כיווץ לצמצום שטח הראש והפנים לשמירה על חום הראש, למניעת בריחת החום מהשק"ש וכניסת אוויר קר פנימה. חיפוי פנימי על הרוכסן לשמירה מכניסת קור. צמדן בראש השק"ש לסגירה מעל הרוכסן למניעת פתיחת הרוכסן בזמן השינה. – מגיע עם שק כיווץ. נדחס לנפח קטן ותופס מעט מקום בתרמיל.

OUTDOOR-ערכת-קפה-

ערכת קפה אלפינית – גדולה ואיכותית

ערכת קפה בתיק מרופד גדול עם רצועת נשיאה וכיס קדמי לאחסון נוסף. גזיה: כירת moonwalker. מיכל: שסתום 230 גרם. -פינג'ן טפלון איכותי. ארבע כוסות זכוכית בשרוול מרופד. שלוש קופסאות לאחסון סוכר, קפה, תה ועוד. ידית נשיאה נוחה ורצועה לנשיאה על הכתף. פתיחת רוכסן רחבה לנוחות בשימוש ובארגון הערכה.

כירה אלפינית מתקפלת לשימוש עם מיכל שסתום. מנגנון בעירה ספירלי למניעת כיבוי ברוח.  יציבה במיוחד. ניצול מירבי של הגז באמצעות צינורית חימום יחודית. מצת להפעלה קלה. מתקפלת בקלות לקופסא לאיחסון ונשיאה נוחה. 3 רגליים ליציבות גבוהה בזמן השימוש. ראש רחב לשימוש נוח בבישול. פיזור להבה הומוגני. מחיר מומלץ לצרכן: 539 ₪.

צידנית רכה  OUTDOOR COOL עם תחתית קשיחה

צידנית רכה מבית "קל גב"ב-3 גדלים לבחירה (40 ליטר, 26 ליטר ו-12 ליטר) הייחודיות של הצידנית תחתית קשיחה המעניקה יציבות לתכולתה בעת נשיאה ותזוזה. בנוסף התחתית הקשיחה מקנה לה יציבות בעת הנחתה על הקרקע.

תרמיל גב/ תרמיל בנפח 45 ליטר עם מערכת גב AirGo המורכבת מרשת עם ריפוד באזורים פונקציונלים

איוורור מקסימלי לגב. כתפיות אוריריות בעלות עמידות גבוהה במיוחד. לתיק תא מרכזי גדול בפתיחת רוכסן וכולל חלוקה פנימית. בחזית התיק שני תאים נוספים. על גבי התרמיל רצועות לנשיאה חיצונית של אביזרים. בצידי התיק כיסים מרשת אלסטית. רצועות מותן עם תא נוסף ורצועות חזה לחלוקת עומס נכונה ולנוחות מירבית. מותאם לנשיאת מערכת מים. כיסוי לתרמיל נגד גשם. מחזיר אור בחזית התיק. בד: Polyester / Nylon

OUTDOOR צידנית 26 ליטר 147 שח

Share Button

אודות


'ציוד/ לאט לאט ובהתמדה' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

dubi zakai 11