מקומות/ פתיחה זוגית

המקומות שמופעים בכתבות שלי אינם בהכרח המקומות הכי יפים ורומנטיים בארץ. אך יש תקופות בהן נח על המקום ענן רך, קרן שמש שנשלחת בין העננים, או אולי צבעי השקיעה מדהימים, אולי בלילה הרקיע נזרע בכוכבים. אז 'נארז' המקום בעטיפה רומנטית והופך להיות מקום שממתין לשניים שייהנו מיופיו. אני מקווה למען הרומנטיקה שבעזרת התמונות והמילים תקבלו גם את התמריץ הרומנטי.

כל זוג צורב בזיכרונו המשותף מקום מיוחד ואינטימי. כאמור אין המקום חייב להיות יפה או מרשים, מספיק שבאותם רגעים חלף ביניהם 'רגע של אוהבים' וצבע המקום בגוונים של אוהבים והפך אותו ליפה שיש. בטיולי הרבים בארץ מצאתי מקומות יפים שאור השקיעה,  העננים, האביב או הסתיו עושים אותם יפים יותר.

אם במהלך דרכם טעיתם ולא הגעתם בדיוק למקום הנכתב, לא נורא, לא נותר לי אלא לצטט טייל אלמוני בן המאה ה-20 שאמר: "בכל טעות יש גם מן הברכה, מגיעים למקומות אחרים, לעיתים יפים מאלה שהתכוונתם להגיע אליהם."

וכך מה שייתן את האווירה: ענן רך שנח על חורש אורנים ומטפס לאט לראשי העצים, גוונים זהובים של שקיעה, שמיים שחורים זרועים בכוכבים, פריחה אביבית משגעת, ונקודות תצפית על נוף יפה, כל אלה ובעיקר אתם מעניקים 'אריזה רומנטית' רכה ומובטחת למקומות שממתינים לזוג שייהנה ממנו.

 

Share Button

אודות


'מקומות/ פתיחה זוגית' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

dubi zakai 11