מוצר חדש/ טרולי ואורטופדי לכל תלמיד

חברת 'קל גב', אחת לשנה יוצאת מ'צללי הצניעות' ומציגה חלק גדול מוצריה בתערוכה גדולה. מסתבר, שהרבה מאוד מותגים שמוכרים לכולנו מסתתרים אחרי השם – 'קל גב'. פיתוחים חדשים של קל גב לילקוטי בית הספר ולציודי המחנאות …

את החידוש של חברת 'קל גב' (שכנראה יהיה הלהיט הקיץ) ראיתי בחוף הים כבר בשבת האחרונה, בצילו של אוהל רחב ידיים נחה משפחה שלמה, שני ילדים עמלנים שהולכים וחוזרים אל קו המים, אב שמוטרד ממנוחתו ויוצא מצל האוהל לשמור על הילדים שיוצאים לים. האמא, התינוק ובת נוספת שנחים בצילו של האוהל. הלהיט החדש לימי הקיץ אוהל קל להקמה, חמש דקות והוא מתרומם, זול במחיר ומעניק צל מתבקש לחום הקיץ בים. האוהל מאפשר למשפחה לשהות על החוף זמן ממושך יותר עם צל. פיתוח האוהל נעשה על ידי אנשי המקצוע של החברה כהבנה לצרכים המתבקשים של הקהל הישראלי.

אבל לא רק בתחום הציוד למטייל, חברה 'קל גב' מובילה ביצור תיקים לילדי בית הספר רוב הילדים גוררים את תיקי בית הספר מתוצרת קלגב, השנה הוסיפו חידוש להקל על התלמידים עגלת נשיאה קלה, מתפרקת בקלות להכנסת תיקי בית הספר למנשא עם גלגלים. גם התיק עצמו שופר במראהו וגם ההדפסות שכה חביבות על הילדים השתנו. אורטופדי וטרולי בילקוט אחד. תיק אורטופדי בעל 3 תאים מרווחים המתחבר לטרול בעל ידית טלסקופית נפתחת. קל הרבה יותר.

dubi zakai 16dubi zakai 111

אחת לשנה יוצאים מהצללים עובדי 'קל גב' ועורכים פריסה מרהיבה של כל המוצרים בתערוכה גדולה ב'חצר נצר', (קיבוץ נצר סירני). בצנעה ובשקט תערוכה זו הופכת להיות התערוכה הגדולה והמקיפה ביותר של הציוד למטיילים.

חברת קל גב הוקמה בשנת 1981 חברה משפחתית ומאז היא בתהליך גדילה ופיתוח, רבים אינם יודעים שהחברה הצנועה שמשרדיה ומחסניה נמצאים בצומת כנות מספקת את רוב הציוד למטיילים ואחוז גדול מתיקי בית הספר האיכותיים לתלמידים. מאחורי השם 'קל גב' מסתתרים מותגים רבים למשל, כל מוצרי Outdoor, וגם Outdoor Revolution. בתחום התרמילים והתיקים המותג המוכר 'מרקו פולו' קל גב היצרנים והמתכננים, חברת קל גב מייצגת גם מוצרי האיכות של Lowe alpine. נעלים למטיילים של חברת Asolo חברה איטלקית שידועה באיכות נעליה. מוצרי Kovea ציוד איכותי למחנאות ועוד ועוד חברות שחלקם הם היצרנים וחלקם הם היבואנים הבלעדיים. שאתם נכנסים לרשתות כמו 'למטייל' ציוד רב שנמכר שם הוא מבית חברת 'קל גב'. החברה בבעלות משפחתית שומרת על צניעות ראויה, בבית, ובמשך שנים רבות, לאט לאט ובהתמדה מגוון המוצרים עולה. בישראל הם מפתחים את המוצרים, מתכננים ומעברים חלק גדול מהייצור למפעל אחד גדול בסין שמתמחה ביצור איכותי לקל גב תוך ביקורת איכות קפדנית. כאמור, אחת לשנה עובדי החברה יוצאים לחזית ומציגים את החידושים האחרונים בתחומים שונים: מחנאות, של תרמילים, תיקים לבית הספר ועוד.

כל התכנון שלה נעשה בארץ על ידי אנשי החברה, חלק גדול מהיצור נעשה בסין במפעל אחד בלבד, מפעל ענק בסדר גם בסדר גודל סיני. מסתבר שעל פי המחקר של החברה הצרכן הישראלי עבר ממזוודות צ'ימידן למזוודות קשיחות, קל גב הלכה עם הלקוחות ותכננה מספר דגמים של מזוודות קשיחות מחומרים קלים אך קשיחים. המזוודות במידות שונות והקטנות מתאימות לעלייה למטוס. רוב הישראלים מעדיפים את המזוודות עם ארבע גלגלים, הטייל הישראלי מעדיף את המזוודות האלה, כי בעת המתנה בתור לבידוק בשדה התעופה קל להזיז אותן בדחיפה קלה.

dubi zakai 115dubi zakai 117

חלק מישראלים, בעיקר צעירים בעלי משפחות מעדיפים את היציאה לטבע עם המשפחה באוהל ולא בבית מלון. לכן כמי שלמדו את דרישות השוק הצע האוהלים בל המידות גדל.

אגף גדול בתערוכה מוקדש לתיקי בית הספר. הילדים מתבלבלים מההצע הגדול של תיקי בית הספר, השנה כבר יש גיבורי תרבות חדשים, כוכבי הסרטים המצוירים זאת על פי סרטי האנימציה של וולט דיסני והרבה ציורים שאינם מחוברים דווקא לדומיות, תיקי 'קל גב' ידועים באיכותם. ילדים שהלכו לבית הספר בכיתה א׳ וב׳ עם תיק בית ספר עם גלגלים עם עלייתם לכיתה בוגרת, לעיתים הם גם עולים במדרגות לקומה שנייה או שלישית והם זקוקים לפתרון של תיק גלגלים בדרך הביתה ותיק עם כתפיות לעלות לקומה השנייה. עגלה נולה לשאת את התיק קלה, מתקפלת ומחומרים איכותיים. המפגש עם תיקי החברה אינו מסתיים בכתות הנמכות, גם לתלמידי התיכון יש תיקים שמתאימים להם במגוון צורות וצבעים.

בימים אלה אפשר למצוא את תיקי בית הספר ואת ציוד המחנאות ברשתות, כדאי לבחור את התיק באתר החברה, כך שתגיעו לחנות תוכלו לקנות מיד את התיק שרציתם בלי להתבלבל מהמבחר.

Share Button


אודות


'מוצר חדש/ טרולי ואורטופדי לכל תלמיד' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

dubi zakai 11