אתר חדש/ נולד לעולמי חדש

למטייל שרוצה להרכיב את הטיול שלו לבד, בכמה לחיצות יגיע לספק סוכן ומדריך בקצה העולם. כדי לטייל בדיוק איך שהוא רוצה המהפכה ש'בוקינג' במלונות עכשיו מתחילה בטיולים, ollami.com

את ערן בורכוב אני מכיר שנים רבות, נפגשנו שהוא היה צעיר נמרץ וקרבי, מלא רעיינות והקים את 'רפטינג נהר הירדן'. הצוות שלו ברפטינג שילח אותי ועוד כמה עיתונאים מפוחדים אל מורד הזרם החזק של הירדן ההררי, הייתי ישוב בסירת גומי, חבוש בקסדה, רטוב עד העצם וצועק עם המדריך את קצב החתירה שלא לטפס על סלע בלב הנהר, כבר אז למדתי שאת המסלול הירדן ההררי עשה ערן כמה פעמים עד שגיבש מבנה טיול וציוד מתאים כדי להגיש למטייל את החוויה הכי טוב. "כדי לדעת מה בדיוק הלקוח ירצה חייבים," מסביר ערן "לעבור את החוויה כמה פעמים לפני הלקוח, ולדעת כל שלב ושלב, אחרת אתה לא תראה אמין ללקוח." כמי שהרפתקה היא חלק מחייו, התפתח הבחור, נדד לארצות אחרות לחפש אתגרים נוספים, אתגרים שהירדן ההררי נדמה שם כמו הירקון. המטייל הישראלי שמקסימום האקשן שלו סנפלינג במערת קשת פתאום למד שאפשר לצאת למסלולים הרפתקניים בחו"ל שערן המציא, את חלקם ראה המטייל בסרטים, לפתע גם הוא דוהר על מפלים, גולש בנהרות שוצפים, לומד דרכים נסתרות ביערות תורכיה וכך נולדה חברת 'מדרפט' וערן יצר מסלולי טיול אתגריים שהמטייל הישראלי הרגיש כמו ב-669. מסלולינו שוב הצטלבו, שיצאנו קבוצת חברים לנהר ה'קופרולו' השוצף, למדנו להעריך את האוכל התורכי, את סודות החמאם התורכי בעזרת מדריכי 'מדרפט', כך החלו קבוצות של ג'יפאים לצאת למקומות נסתרים בהרי כרתים, לגלות את מסתורי פיתולי ה'קופרולו' בתורכיה, לפגוש בכפרים נידחים את כפריי ביערות גיאורגיה ועוד. הישראלי למד לנהוג בג'יפים נהיגה עצמית בבוץ, בנהרות, בשבילים נסתרים ביערות. החברה שייסד הייתה ידידותית למשתמש, המטייל נסע בעקבות המדריך במסלול קבוע, ערן בחן קודם את המסלולים לימד את מיטב המדריכים ובעזרת התקשרות עם מקומות לינה מקומיים יצר משהו נפלא הרפתקני שמתאים גם ליורם הממושקף מצפון תל אביב וגם לאיש ההיטק וגם לזוג רומנטי, פתאום קהל המטיילים יכול היה להרגיש חלק ממסע שבחיים לא עשה וכנראה גם בחיים לא יעשה. חוויה שנצרבה בו.

dubi zakai 2dubi zakai 4

המחשבה החכמה שלו ושל צוותו הייתה לתת למטייל הרפתקה מבלי להתחשבן יותר מדי, מחיר פיקס שכולל גם את הטיפ למדריך המקומי, בלי וויכוחים וקמצנות. כך אחרי יום טיול קשה קיבלו המטיילים את מקומות הלינה טובים ביותר באותו איזור. הייתה מאוד הקפדה על איכות המדריכים, הטיולים היו יחסית יקרים אבל שווים, ערן יודע את משפט הקסם של התיירות: "המטיילים יהפכו ללקוחות חוזרים אם הם ייהנו מהטיול ורוב הסיכויים שבפעם הבאה יביאו איתם חברים."

אבל המסלולים שמציעה מדרפט וחברות אחרות אלה מסלולים קבועים שאינם נתנים לשינוי, אם הלקוח צריך מבנה של טיול מיוחד שיתחשב בגיל המטייל, הרצון לראות דברים מסיימים, עם משפחה, או מסלול מיוחד לחובבי ליוותנים. הזמן שחלף הפגיש את המטייל עם כל סוגי הטיולים המוכרים ורבים רבים עשו אותם, מביקור בערים מפורסמות ועד למסע ג'יפים ברי קווקאז. עתה המטייל רוצה סוג אחר של טיול, טיול שהוא מרכיב לבד, להגיע למקומות מיוחדים, לטעום טעמים להכיר אנשים מיוחדים ולהגיע לחוויות שרק מקומיים מכירים, שהמטייל יוכל בלחיצת כפתור לעבור דרך צינור זריז של מיון הרצונות שלו ולהגיע לקצה, למדריך או סוכנות מקומית שתוכל לסגור את כל הקצוות לטיול לפי טעמו בשיחה טלפון (בעלות של שיחה מקומית) או התכתבות באינטרנט עד שהצדדים מרוצים ולקבל את כל הפתרונות לטיול מיוחד שמותאם רק לאותו מטייל.

ערן בורכוב התחיל לחשוב עד דרך אחרת לתת למטייל את החופש לבחור בדיוק מה הוא רוצה, להגיש לו את כל התפריט וממנו הוא בוחר מה שהכי טעים לו. במשך שלוש שנים דגר על המחשבה ובימים אלה עולה לאוויר אתר מיוחד, בעזרת כמה פעולות פשוטות המטייל מציג את הבקשות ודרך האתר הוא עובר בין הדרכים והספקים עד שהוא מגיע לאחד/ אחת שעונים לו בדיוק על הדרישות שלו.

dubi zakai 3

ערן ניצל הידע שלו ואת הקשר עם מדינות רבות, ספקי שירות, מדריכי טיול וכו' ויצר את האתר שבו השלד המרכזי עוזר לך בקלות לבחור מה אתה רוצה, בכמה לחיצות כמו: מקום, עונה בשנה, המסלול שאתה מבקש, מה מעניין אותך, עם/ בלי משפחה, טיול רומנטי, או טיול לחובבי הליכה. ואחרי שכל הפרמטרים ידועים אתה מקבל את רשימת המדריכים והספקים בצידו השני של העולם, אלה שמתאימים בדיוק למה שביקשת. אותו ספק מדריך יכין לך בשטח את כל מה שאתה מבקש. אי שם, בקצה האינטרנט, אתה סוגר את העסקה כולל הכל וכולל מחיר.

" המחיר לטיול דרך האתר OLLAMI יחסוך למטייל בין 20-30 אחוז בהוצאות הטיול, הטיול יהיה בדיוק מה שמעניין אותך, אם לא מעניין אותך היסטוריה וארכיאולוגיה זה לא יופיע בטיול." מסביר ערן. סרי לנקה, מקסיקו, ויאטנאם, קמבודיה ועוד ועוד אתרים, בכל מקום כזה אתם סוגרים את הטיול, לכם, לכמה חברים, למשפחה יודעים בדיוק את העליות ומכאן הדרך קצרה להזמין את הטיסה ובתי המלון גם דרך 'עולמי'.

החברה היא עולמית, הבסיס הניהולי שלה והתכנוני בישראל, המשרדים ויחידות המחשב ברומניה והידע כאן בישראל. האתר פונה לכל העולם:

כנסו לנשום את העולם, מספיק לראות את התמונות היפות וכבר בא לך להיות שם Ollami.com

dubi zakai 5

 

Share Button


אודות


'אתר חדש/ נולד לעולמי חדש' אין תגובות

תהיו הראשונים להגיב על הכתבה

?תרצו לשתף את המחשבות שלכם

האימייל שלכם לא יפורסם.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

dubi zakai 11